O nás

Namontujte si krásny plot SimTek podľa Vašich predstav pre Váš domov alebo okolie.

SimTek plot je perfektný výber pre Váš domov alebo okolie. S elegantnou imitáciou kameňa náš produkt dodá krásny vzhľad hociktorému okoliu domu.

Perfektný pre každú situáciu SimTek je nádherná alternatíva vinylového plotu. Jeho sila a životnosť prekonajú aj to najhoršie zaobchádzanie, vrátane opakovaných zásahov baseballovej lopty rýchlosťou 90 mph (míľ za hodinu). Dekoratívne stvárnenie SimTek plotu imituje vzhľad a povrch mramoru, ale nie je taký drahý ako je typické pre tradičné kamenné steny.

SimTek záhradný plot ma veľa výhod oproti drahším kamenným stenám alebo betónovým plotom. Tento vinylový plot netreba udržovať, nikdy nepotrebuje pieskovanie ani nový náter a je odolný voči grafitom. Ak niekto skúsi na váš plot niečo natrieť, môžete to ľahko odstrániť s jednoduchým citrusovým čističom.

Všetky SimTek ploty sú vytvorené aby odolávali vonkajším podmienkam a extrémnym zmenám teploty, dokonca pre úplnú istotu je k nim doživotná záruka. Vyrobené tak aby nevybledli následkom slnečného žiarenia, panely sú tiež posilnené železnými konštrukciami umiestnenými navrchu a na dolnej časti aby získali extra stabilitu.

Ak by ste potrebovali viac informácií o našom plote pre vašu záhradu alebo okolie, stačí ak si vyžiadate informácie na našej web stránke. Naši vzdelaný pracovníci vám poskytnú všetky informácie ohľadom našich odolných plotov podobných kamenným stenám.

Mastyf s.r.o.
Hlavná 50, Prešov 08001
+421 944 474 626